WYNIKI UCZELNIANEJ SESJI KÓŁ NAUKOWYCH 2023

W czwartek 1 czerwca br. odbył się etap finałowy Uczelnianej Sesji Kół Naukowych Politechniki Krakowskiej. W ramach Wydziałowych Sesji Kół Naukowych do ostatniego etapu zakwalifikowanych zostało 70 plakatów – 60 studenckich i 10 doktoranckich.

Studenci, z naszego Wydziału, którzy zajęli miejsca w pierwszej dwudziestce i otrzymają dyplomy:

• 2 miejsce (podium) zdobyła inż. Julia Sadlik z Koła Naukowego Materiałów Funkcjonalnych SMART-MAT z Sekcji BioMat za poster „Bioaktywne materiały polimerowe na bazie kolagenu i placenty”,
  • 15 miejsce (wyróżnienie) zdobyli Anna Kraśnieńska oraz Mateusz Górnisiewicz z Koła Naukowego KWARK
    za poster „Inteligentna doniczka”,
  • 18 miejsce (wyróżnienie) zdobyła Joanna Szechyńska z Koła Naukowego Materiałów Funkcjonalnych SMART-MAT z Sekcji BioMat za poster „Powłoki na bazie polimerów naturalnych wzmocnione ceramiką hydroksyapatytową”.

Serdecznie gratulujemy Wszystkim Laureatom, Wyróżnionym i Nagrodzonym!